Bus Route 48 - 48 : Pont -> Cossey - TAG
Bus Stops
- 1 - Claix - Pont Rouge
- 2 - Pompidou
- 3 - Fond Ratel
- 4 - Mémorial
- 5 - La Balmette
- 6 - Le Coteau
- 7 - Les Cimentiers
- 8 - Moucherotte
- 9 - Les Pérouses
- 10 - Vert Sapin
- 11 - Les Chaumes
- 12 - Beau Dunois
- 13 - Furonnières
- 14 - La Croix Rolland
- 15 - Malhivert
- 16 - Chemin de l'Abbé
- 17 - Cossey